,,Kto to kupi?" to nowy program, który pojawi się na antenie TTV wiosną 2020 roku. Zobaczymy w nim zwykłych ludzi, którzy zgodnie z dewizą, że "potrzeba jest matką wynalazku", wymyślili autorskie gadżety, którymi chcą uczynić, aby codzienne czynności stały się prostsze. Teraz zaprezentują je w programie, przed publicznością, ale także przed inwestorami, którzy mogą sprawić, że autorzy prostych gadżetów zarobią spore pieniądze na swoim przedmiocie.


Jak będzie wyglądał program ,,Kto to kupi?”

Zgodnie z zasadami programu "Buy It Now", na którego licencji powstał "Kto to kupi?", autorzy gadżetów będą mieli dokładnie 90 sekund na to, aby zaprezentować swój przedmiot i sprawdzić, czy zainteresuje on publiczność oraz inwestorów. W pierwszej kolejności głosuje widownia w studio, odpowiadając na pytanie, czy chcieliby kupić dany wynalazek. Jeśli ich oceny są pozytywne, wtedy do gry wkraczają inwestorzy, którzy decydują, czy chcieliby wprowadzić produkt do swojego sklepu.

W programie pojawi się czterech inwestorów, zasiadających w jury. Będzie tam również nasz reprezentant - Adam Deresiewicz z Toys4boys.pl. Jakich kategorii przedmiotów będziemy szukali w programie? Tego dowiecie się już niebawem!

Prowadzącymi programu ,,Kto to kupi?” zostali: Jan Pirowski, znany już z programu "DeFacto" i "Pierwszy raz za granicą" oraz Krzysztof Ufnal, jeden z bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem".

Zobaczcie, jak wygląda program ,,Kto to kupi?” zza kulis

W nowym programie TTV "Kto to kupi?" z pewnością nie zabraknie niespodzianek. W każdym z odcinków zobaczymy kilka bardzo innowacyjnych gadżetów, które przedstawią ich autorzy. Najlepsze produkty z programu będzie mogli kupić w Toys4Boys tuż po emisji odcinka! Bądźcie czujni!

Premiera nowego programu "Kto to kupi?" już 1 marca o godz. 16:00 w TTV!