Już od 1 marca w każdą niedzielę na antenie TTV możecie oglądać nowy program ,,Kto to kupi?”. Ma on na celu wyłonienie genialnych polskich wynalazków, które będziecie mogli później zakupić w sklepach inwestorów.

Na czym dokładnie polega program ,,Kto to kupi?”

Każdy z uczestników-wynalazców ma dokładnie 90 sekund na zaprezentowanie swojego gadżetu widowni, na której zasiada kilkadziesiąt osób. Podczas prezentacji osoby zasiadające na widowni specjalnymi przyciskami głosują i decydują, czy zechcieliby kupić prezentowany produkt. Jeśli choć jedna osoba zdecyduje się na zakup – wtedy inwestorzy zasiadający w jury decydują, czy kupią dany produkt do swojego sklepu. Wśród inwestorów jest także Toys4Boys! A co to oznacza? Że będziecie mogli u nas zakupić produkty z programu! Większość z nich jest w całości produkowana w Polsce, dzięki czemu kupując gadżet z programu – wspierasz polską myśl technologiczną i gospodarkę!

Do tej pory wyemitowane zostały 2 odcinki, w których zdecydowaliśmy się na zakup 3 różnych produktów, które możecie zobaczyć poniżej:

Poduszka do ślizgania Telesforki

Exonik Egzoszkielet – antidotum na bolące mięśnie

Smycz dla psa Idealeash z amortyzacją

A to tylko niektóre z tych, które pojawią się w programie! Oglądajcie nas w każdą niedzielę o godzinie 16.00 na TTV i wypatrujcie nowych wynalazków na stronie toys4bys.pl