Szukając trafionego pomysłu na prezent, często sięgamy po dosyć zabawne rozwiązania, zwłaszcza jeżeli jest to podarunek dla kolegi, kumpeli czy brata. Bywa jednak, że śmiesznymi upominkami zaskakujemy również inne osoby, dbając jednak o właściwą taktowność. Jeżeli jednak chodzi na przykład o prezent na osiemnastkę dla kolegi z jednej ławki – umówmy się, tu nie mamy żadnych ograniczeń. Ba! Często wybieramy coś, co ma wprawić go w prawdziwe zakłopotanie w momencie otwierania podarunku. Miało być śmiesznie? Jest arcyśmiesznie! I o to chodzi!

Postanowiliśmy podejść do tej kwestii trochę z innej, bardziej praktycznej strony. Jak zastanowić się nad tym dłużej, to większość zabawnych gadżetów jest tak naprawdę jednorazowa i spełnia swoją funkcję przez krótki czas lub ma na celu zrobić show podczas odpakowywania podarunku. A może by tak połączyć dowcipne z pożytecznym i zdecydować się praktyczny przedmiot czy gadżet, ale w bardzo dziwnej wersji? Niemniej jednak nadal będzie on pełnił swoje funkcje! Sprawdźcie krótkie zestawienie, które dla Was przygotowaliśmy.

Śmieszny prezent to zawsze dobry pomysł na upominek

Rowerowe Jaja – to śmieszny prezent przeznaczony raczej dla mężczyzn, ale w dobie ery gender, kto wie? Jego główne zadanie to sprawić, aby użytkownik był odpowiednio widoczny na drodze. To po prostu tylna lampka rowerowa. Forma w jakiej została podana jest powiedzmy... jajcarska!

Naklejka Lanserska Przewózka Z Papieżem – po co przyciemniać szyby w kultowym Glofie III, kiedy możesz nabrać cały powiat kartuski, że oto wieziesz na miejscu pasażera samego papieża Franciszka? Dosyć mocny prezent, przeznaczony raczej dla osób z dużym dystansem do uczuć religijnych. Nas zastanawia jak zareagowałby sam papież...

Saszetka Piwny Brzuszek – jeżeli masz wśród kumpli użytkowników kołczanu prawilności i któryś z nich ma nadchodzące święto (urodziny, wyjście z pierdla), to jesteśmy przekonani, że takiego modelu na pewno nigdy nie miał, bo nie produkuje go Puma, Nike czy Adidas. Mamy jednak nadzieję, że taki śmieszny prezent nie zostanie źle odebrany i nie skończysz z brakami w uzębieniu.

Śmieszne pomysły na prezent


Baseballowy Młynek Do Pieprzu
– według nas ten gadżet jest prezentem typu unisex – dla kobiet dla obrony, dla mężczyzn do ataku. Niemniej jednak jego głównym zadaniem jest stanie na straży odpowiednio przyprawionego mięsa i innych potraw podczas grilla czy innych imprez, pod warunkiem, że możesz się nim swobodnie posługiwać.

Deska Do Krojenia Płyta Główna – jeżeli grafika na zewnątrz nie pozwala na rozpalenie grilla, to pozostaje zostać w domu i ugotować coś równie smacznego, coś co dorównałoby karkówce i kaszance... deska przeznaczona jest dla każdego geeka i fana serii gier Tomb Raider, podzespołów i układów scalonych. Procesor w ogóle się nie nagrzewa.

Podstawka pod jajka Egg-Splode – czasami trudno dobrać się do jajka ugotowanego na twardo, co zrobić wobec tego, jeżeli jest to jajko pancerne? Jeżeli znasz jakieś śmieszne prezenty urodzinowe, które mogłyby to przebić – skontaktuj się z nami...Śmieszne prezenty na urodziny


Durszlak Latającego Potwora Spaghetti – tu również nie chcemy urazić niczyich uczuć religijnych, ponieważ jak powszechnie wiadomo, pastafarianizm jest oficjalnie zarejestrowaną religią. Tak czy inaczej bóstwo wyznawców występuje u nas w formie... durszlaka. Idealny śmieszny upominek dla kogoś kto ma poczucie humoru i smaku.

Zaparzacz Do Herbaty Czas Na Kąpiel – herbata jest zupełnie inną formy przerwy niż kawa. Świeży napar z różnych ziół ma na celu uspokoić i wprowadzić w odprężenie. Jeżeli znasz osobę, której brakuje luzu – podaruj jej ten zaparzacz.

Gra imprezowa Jizz - to bardzo dziwna gra, można śmiało powiedzieć, że nawet odrobinę wulgarna. Do rozgrywki potrzeba ludzi, których łączy nieskrępowana i dozgonna przyjaźń, z dużym dystansem do samego siebie. Gra polega na przekazywaniu sobie penisa i doprowadzaniu go do ejakulacji na... innego gracza! Aaaa!