Czy kubek musi wyglądać jak kubek? Poznaj nasze niezwykłe naczynia do napojów, które wyglądają jak wszystko, tylko nie jak kubki. Zaskocz znajomych, pijąc z obiektywu fotograficznego, kubka z klocków czy niezwykłego kubka golfisty.


Nasze śmieszne kubki to nie tylko kolorowe naczynia, które każdy chciałby mieć w swojej kolekcji. To także doskonały pomysł na niezwykły prezent. Bogaty wybór, niezwykłe, oryginalne wzornictwo, kolorystyka i zaskakująca pomysłowość projektantów gwarantują, że dla każdego uda się dobrać ten jedyny, wyjątkowy, idealny kubek. Poznajcie niektóre z nich.


Kubek Golfisty
– na pewno ucieszy miłośników gry w golfa i nie tylko. Unikalny kształt z dziurą w dolnej części ma imitować dołek golfowy. W komplecie z kubkiem dołączamy piłeczkę i kij golfowy-długopis. Już wiecie, co będziecie robić w czasie przerwy w pracy?

Kubek Granatowy – niech was nie zwiedzie nazwa. Nie chodzi o kolor, a o kształt granatu i to wcale nie owocu. Wybuchowy kubek będzie idealnym prezentem dla nieco nerwowego szefa, na pewno zrozumie aluzję. Kubek posiada przykrywkę. Można go używać w mikrofali.

Kubek Informatyka – w zasadzie prosty i niewyróżniający się, jeśli nie liczyć ucha w kształcie @. Pojemność większa niż standardowa, co z pewnością każdy rzadko odchodzący od komputera informatyk doceni.

 

Kubek Obiektyw – doskonała imitacja obiektywu aparatu fotograficznego. Możliwość napicia się z niego ciepłego napoju będzie zaskoczeniem dla otoczenia. Tego kubka nie włożymy do mikrofali.

Kubek Star Wars 3D R2-D2 – odwzorowany z niezwykłą dokładnością, absolutnie zasługuje na miano oficjalnego gadżetu kultowego filmu. Patrząc na niego, ma się chęć zacytować C-3PO: „Ty głupia puszko!”. To zdecydowanie najlepszy śmieszny kubek na prezent.

Kubek Rajdowca – złożony z pięciu opon – cztery stanowią podstawę kubka, piąte (zapasowe) jest przykryciem. Kubek termiczny – długo utrzymuje ciepło. Idealny prezent dla kierowcy, nie tylko zawodowego. Będzie przyjęty z wdzięcznością przez każdego fana motoryzacji.

 

Klockowy Kubek – nadaje się na prezent zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jego kształt może się dynamicznie zmieniać, a wszystko to za pomocą dołączonych do niego klocków. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by dorzucić trochę własnych, klocki na kubku są uniwersalne, pasują do większości dostępnych na rynku zestawów.

Kubek Dla Leniwych – doskonały jako delikatna aluzja dla opieszałych kolegów z pracy. W tym kubku nie mieszamy za pomocą łyżeczki – wystarczy nacisnąć magiczny guzik, a cukier rozmiesza się sam.

Kubek Jednorożec z Magiczną Grzywą – bardzo kobiecy kubek, nie tylko dla małych dziewczynek. Wygląda po prostu jak kubek w kształcie białego jednorożca, jednak wystarczy wlać ciepły napój, by pojawiła się kolorowa grzywa.

Gigantyczny Ładujący Się Kubek – jest olbrzymi, jego pojemność to aż 900 ml. Smaczku dodaje wzór baterii, która „ładuje” się, gdy wlejemy do kubka ciepły napój. Idealny dla tych, którzy piją olbrzymie ilości kawy i herbaty.

Spodobały Ci się śmieszne kubki, które chcieliśmy Ci zaprezentować? Sprawdź więcej:


ŚMIESZNE KUBKI NA PREZENT