Jaki powinien być prezent dla Rodziców na Święta Bożego Narodzenia? Przede wszystkim trafiony i praktyczny. Mama ma zapewne już wystarczająco dużo figurek i świeczników ,,do postawienia” na regale, a Taty zapas skarpet i kosmetyków wystarczy jeszcze na następny rok. Prezenty dla Rodziców wcale nie muszą być nudne i oklepane! Zobaczcie, jakie propozycje prezentów przygotowaliśmy.

Oryginalny prezent dla Mamy na Święta

Mama to najważniejsza osoba w Twoim życiu, więc oczywistym jest, że chciałbyś lub chciałabyś podarować jej to, co najlepsze. Prezent dla Mamy powinien być przemyślany, praktyczny i pokazujący, jak bardzo jest wyjątkowa. Oto kilka propozycji, które jej się spodobają:

Mata, która działa, jak akupunktura – poprzez odpowiednie naciskanie i masaż potrafi zredukować ból i poprawić samopoczucie. Za pomocną akupunktów na stopach, możemy pobudzić cały organizm, a z czasem nawet poprawić jego funkcjonowanie  i polepszyć samopoczucie.

Butelko-kieliszek dla fanek wina

Twoja mama także jest fanką prosecco, jak większość kobiet? To świetnie się składa - mamy genialny prezent świąteczny związany z musującym winem! To Butelko-kieliszek! Jak sama nazwa wskazuje nie jest to zwykły kieliszek, a cała butelka!

Twoja Mama jest miłośniczką kawy, a do tego ciągle w ruchu? Przenośny ekspres do kawy będzie strzałem w dziesiątkę na prezent dla Mamy na Święta! Ekspres przyrządza kawę w tradycyjny sposób, pod wysokim ciśnieniem i w niczym nie ustępuje zwykłym, stacjonarnym ekspresom. Mama będzie mogła cieszyć się doskonałym espresso o bogatym i głębokim smaku.

 

A co na prezent dla Taty na Święta?


To nie jest zwykła zapalniczka, lecz zapalniczka elektryczna, ładowana za pomocą portu microUSB, która dodatkowo jest całkowicie odporna na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, wiatr czy błoto. Każde użycie Zapalniczki Plazmowej jest zarówno efektywne, ale również efektowne. Po naciśnięciu guzika, uruchamiają się mini elektrody, która ma dostateczną moc, aby spalić papier, a nawet drewno. Tata będzie zachwycony takim cackiem!

Ogrzewana czapka i Ogrzewany szalik

Ogrzewana Czapka i Szalik działają dzięki wydajnej i bezpiecznej baterii Li-Poly, która jest w stanie zapewnić nawet 15h grzania! Bateria ukryta jest w zamykanej kieszeni i całkowicie niewyczuwalna! Termoaktywny materiał umożliwia bardzo szybkie odprowadzanie wilgoci i posiada właściwości biostatyczne, co pozytywnie działa na wspomaganie pracy systemu grzewczego. I żadne mrozy już Tacie niestraszne!


Organizer do kluczy

To genialne i proste rozwiązanie. Korzystając z np. monety należy odkręcić śruby, aby między przekładkami po obu stronach gadżetu poumieszczać wszystkie klucze i mieć je nienagannie poukładane i zamknięte w zgrabny i poręczny organizer.  Pomoże Tacie poukładać klucze w odpowiedniej kolejności oraz podpiąć wygodnie pilot/kluczyk do samochodu.

Lewitujący stojak na wino

Twój Tata ma w swojej piwnicy niezłą kolekcję win? Mamy coś dla niego!Łańcuchowy Stojak na Wino jest przykuwającym uwagę zaprzeczeniem grawitacji, idealnym do pokazywania importowanego trunku z południowej Prowansji, na widok którego ludzie będą mówić "Ooooo" "Aaaaa" i "Co?". Wytworzone ze spawanego łańcucha i sprytnie zaprojektowane, by idealnie równoważyć się, gdy doda się do niego butelkę wina. Ten stojak jest niczym dzieło sztuki i metalurgii na Twoim stole.


To profesjonalny zestaw do warzenia piwa. W jego skład wchodzi przede wszystkim koncentrat słodu, który został dodatkowo podchmielony oraz dołączona torebka drożdży piwowarskich. Jednorazowo z zestawu Dutch Brew można uzyskać nawet ponad 20 litrów piwa. Jeżeli Tata zużyje wszystkie dołączone składniki lub zdecyduje się na wyrób innego rodzaju piwa – wystarczy, że zakupi odpowiednie składniki.

Skarpety Piwosza w puszcze

Zostając w temacie chmielowym - mamy jeszcze jeden genialny gadżety dla koneserów piwa - Piwne Skarpetki! To genialne skarpetki imitujące ciemne piwo w puszce i to z pianką! To jednak nie wszystko! Zostały zapakowane w metalową puszkę, która łudząco przypomina tę po piwie! Nieźle, co? Sami zobaczcie.Trafiony prezent na Święta znajdziecie w zakładce Prezenty na Gwiazdkę.